Hotel Český Krumlov Villa Conti

Hotel Villa Conti vám nabízí ubytování v bývalém měšťanském domě ze 16. století, přímo v centru Českého Krumlova. Po rekonstrukci hotelu, jež proběhla v roce 2000, se můžete ubytovat v romantických a komfortně zařízených pokojích.

Ubytování:
Je připraveno 10 komfortních dvoulůžkových pokojů zařízených v romantickém slohu. Pokoje jsou zařízeny kompletním vybavením, které přispěje k pohodlí. Tři prostorné Junior Suity se nacházejí v prvním patře, 2 prostornější dvoulůžkové pokoje superior a 2 standardní dvoulůžkové pokoje jsou v druhém patře a další tři pokoje jsou v blízké Depandanci.

Pokoje jsou zařízeny kompletním vybavením, které přispěje k Vašemu pohodlí: satelitní TV, CD přehrávač a minibar, koupelny s rohovou vanou, WC a bidet.

Gastronomie:
Snídaně, které jsou zahrnuty v ceně pokoje, se podávají v hotelové restauraci. Hotelová restaurace podává klasickou českou kuchyni i mezinárodní pochoutky.

Hotelové služby:
Hotelový trezor, možnost využití faxu, kopírky a scanneru. Podle představ hotel zařídí kulturní, turistické i sportovní programy.

Zajímavosti:
Okres Český Krumlov (Českokrumlovsko) se nachází v Jihočeském kraji. Je současně také nejjižnějším okresem České republiky. Sídlo okresu je v Českém Krumlově. S rozlohou 1 615,03 km² se okres řadí na 6. místo v republice a na 3. místo v kraji. Počtem obyvatel 60 708 se však okres jak v rámci republiky, tak v rámci kraje řadí mezi podprůměrně lidnaté (v kraji je 2. nejméně lidnatý). Dlouhá léta měl okres nejnižší hustotu zalidnění v celé republice, v posledních letech se průměrná lidnatost však díky vysokému přirozenému přírůstku zvýšila na dnešních 37,58 obyv./1 km². Českokrumlovsko je však stále 2. nejřidčeji zalidněným okresem po sousedním okrese Prachatice. Okres tvoří celkem 45 obcí, z toho 6 měst , 3 městyse a 1 vojenský újezd (Boletice). Původní obec Rožmberk nad Vltavou byla na město povýšena až v lednu 2007, stejně jako obce Besednice, Frymburk a Křemže na městyse.

Hotel Český Krumlov Villa Conti - K hotelu přísluší parkovištěHotel Český Krumlov Villa Conti - disponuje restauracíHotel Český Krumlov Villa Conti - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Český Krumlov Villa Conti -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Krumlov Villa Conti - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Český Krumlov Villa Conti - přijímá kreditní karty VISAHotel Český Krumlov Villa Conti - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Český Krumlov Villa Conti - přijímá kreditní karty JCBHotel Český Krumlov Villa Conti - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Český Krumlov Villa Conti - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Český Krumlov Villa Conti - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Krumlov Villa Conti - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov Villa Conti - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Villa Conti, Nové Město - Latrán 25
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Cesky-Krumlov-Conti@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Villa Conti ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: